Bordslampa 1960-/70-tal
2018-12-29
601811
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, vitlackerad plåt samt mässing, ställbar skärn, 1960-/70-tal, höjd ca 38
Bruksspår, märken/repor, ej funktionstestad