Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG CLAESSON (Slas), (född 1928-2008): Betande kossor och får, signerad Stig Claesson, daterad -75 och numrerad 157/300, färglitografi, bildmått ca 38x49 cm
Ej examinerad ur ramen
601817
2018-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här