Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (född 1928-2008): Betande kossor och får, signerad Stig Claesson, daterad -75 och numrerad 157/300, färglitografi, bildmått ca 38x49 cm

Ej examinerad ur ramen

601817

2018-12-26