Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TAKLAMPA, 1930-tal, skiva i delvis blästrat glas med dekor, höjd ca 42 diameter ca 46 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, funktionen garanteras ej

601820

2018-12-25