Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TAKLAMPA, 1930-tal, skiva i delvis blästrat glas med dekor, höjd ca 42 diameter ca 46 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, funktionen garanteras ej
601820
2018-12-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner