Gino Sarfatti bordslampor Arteluce
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GINO SARFATTI (2) bordslampor modell 600/P, sandfyllt konstläder, vitlackerad metall, 1960-tal,1 lampa etikettmärkt Arteluce, höjd ca 21 cm
olika ålder/slitage, 1lampa något gulnad, ej funktionstestade
601826
2018-12-29