Carl Schmitz-Pleis oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL SCHMITZ-PLEIS (1877-1943): Landskap med hus, signerad C Schmitz-Pleis, olja på duk, ca 68x74 cm

Smärre färgbortfall

601853

2018-12-25