Solspegel

Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel
Solspegel

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLSPEGEL, Spanien, 1970-tal, skuret trä, förgylld och silverfärgad, diameter ca 115 cm

601888

2018-12-25