Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TV, Luxor Mirror, låda fanerad i bok, bildrör inkapslat i plats på förkromad metallställning, 1960-tal, höjd ca 75, 60 x 45,5 cm
Bruksspår, märken/repor, ej funktionstestad
601889
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här