Huggare

Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare
Huggare

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUGGARE, svensk, m/1748-1856, svart läderbalja med två mässingsbeslag, p-stämplad klinga, längd ca 75 cm, klingans längd ca 60 cm

Balja med slitage

601895

2018-12-26