Kista
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KISTA, Kina 1900-tal, stomme i flätad träfanér, lackerad dekor med motiv av sjöjungfrur, beslag i patinerad mässing, höjd ca 24 cm, ca 52x32 cm
Bruksslitage, fanérskada på höger kortsida
601896
2018-12-25