Sven-Olof Ehrén litografi

Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv över Sergels Torg, signerad Sven Olof Ehrén, 346/360, färglitografi, ca 24x42 cm

Gulnat blad

601901

2018-12-25