Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, möjligen Louis Kalff för Philips, Holland, krymplackerad metallfot, ledad stam/arm i mässing, gullackerat plåtskärm, höjd ca 50 cm
slitage, märken/repor, ej funktionstestad
601902
2018-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här