Bordslampa 1950-tal

Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal
Bordslampa 1950-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, möjligen Louis Kalff för Philips, Holland, krymplackerad metallfot, ledad stam/arm i mässing, gullackerat plåtskärm, höjd ca 50 cm

slitage, märken/repor, ej funktionstestad

601902

2018-12-29