Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Västan", signerad, provtryck Roland S, samt med dedikation, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

601903

2018-12-25