Servisdelar art deco bl a Guldsmedsaktiebolaget
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVISDELAR, 3+1 st., 1930-tal, art deco, tenn, handtag respektive locknopp i trä, märkta GAB, Stockholm, 1935, Svensk Vara, respektive omärkt, höjd ca 6-15 cm
Mindre slitage, en hänkel med obetydlig lagning
601927
2018-12-25