Servisdelar art deco bl a Guldsmedsaktiebolaget

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVISDELAR, 3+1 st., 1930-tal, art deco, tenn, handtag respektive locknopp i trä, märkta GAB, Stockholm, 1935, Svensk Vara, respektive omärkt, höjd ca 6-15 cm

Mindre slitage, en hänkel med obetydlig lagning

601927

2018-12-25