Bordslampa funktionalism

Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism
Bordslampa funktionalism

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, s.k. funkis, 1930/40-tal, justerbar, svartlackerad och förkromad, höjd ca 43 cm

Slitage, smärre skada

601929

2018-12-25