Hamnmotiv oljemålning

Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, signerad CO (?) Elliot, olja på duk, ca 33x42 cm

Ytfläckar

601935

2018-12-27