Taklampa
Avslutad
2018-12-26
601943
| Klubbat belopp | 300 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1940-tal, 4 armar, kuppor i glas, samt behängd med 3 prismor, höjd ca 50, diameter 60 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen