Golvlampa 1970-tal

Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal
Golvlampa 1970-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVÅ, golvlampa, guleloxerad lättmetall, 2 ställbara skärmar, höjd ca 120 cm

Slitage, repor/märken, ej funktionstestad

601965

2018-12-30