Krögarhuset köksutensilier

Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier
Krögarhuset köksutensilier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRÖGARHUSET, 14+1 dlr, koppar, invändigt förtennade, hänklar i mässing, bestående av: 2 stekpannor(diam ca 21-26), 1 stekpanna med lock( diam ca 16) 1 fiskpanna(längd ca 27), 4 kastruller med lock(diam ca 16- 22 cm) 2 uppläggningsfat (längd ca 32-28) 3 kastruller utan lock(diam 12-15 cm ) 2 såsslevar

Brukslitage, nagg, ärgade, smutsiga, 1 av de mindre kastrullerna utan lock saknar "krögarhuset"-stämpel

601987

2018-12-27