Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖKELSEKAR, brons och cloisonné, Kina, 1900-talets början, tripod, med hänklar, botten med märke, diameter 21, längd 24, höjd ca 18-21,5 cm
Slitage, invändig beläggning
601995
2018-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här