Rökelsekar Kina

Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina
Rökelsekar Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, brons och cloisonné, Kina, 1900-talets början, tripod, med hänklar, botten med märke, diameter 21, längd 24, höjd ca 18-21,5 cm

Slitage, invändig beläggning

601995

2018-12-27