Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BICORNE, svensk, 1800-tal, i svärtad trälåda, hatten invändigt märkt "F. Petitgas... Kjöbenhav" längd ca 410 cm
Slitage, låda med torrsprickor samt saknar nyckel
602006
2018-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här