Bicorne

Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne
Bicorne

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

BICORNE, svensk, 1800-tal, i svärtad trälåda, hatten invändigt märkt "F. Petitgas... Kjöbenhav" längd ca 410 cm

Slitage, låda med torrsprickor samt saknar nyckel

602006

2018-12-27