Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARVID JOHANSSON (1852-1923): Kustlandskap i månsken, signerad, olja på duk, ca 66x100 cm
Ej examinerad ur ram
602025
2018-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här