Arvid Johansson

Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson
Arvid Johansson

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARVID JOHANSSON (1852-1923): Kustlandskap i månsken, signerad, olja på duk, ca 66x100 cm

Ej examinerad ur ram

602025

2018-12-28