Sekretär rokokostil
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SEKRETÄR, fanerad i valnöt, 1900-talets första hälft, rokokostil, tre lådor, fällbar skrivskiva med lådinredning, beslag i mässing, höjd ca 100, 71x43 cm, nyckel saknas
Nyckel saknas, fanerskador/fanerbortfall, ställvis blekt
602030
2018-12-28