Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART SEGERSTRÅLE (Finland 1892-1975): Landskap, signerad och daterad L Segerstråle -16, akvarell, ca 46x29 cm
602034
2018-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här