Kompasser England

Kompasser England
Kompasser England
Kompasser England
Kompasser England
Kompasser England
Kompasser England
Kompasser England
Kompasser England

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMPASSER, 2 st, 1800-tal, England, mässing, märkta Throughton London och J. Hicks maker 8 Hatton Garden London, den senare i originalfordral, diameter ca 7 respektive 8,5 cm

Fodral med smärre åldersslitage

602052

2019-01-02