Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skogsbild med djur, kopia efter B Liljefors, olja på duk, 135x178 cm
Duklagningar, färgbrotfall, hål
602059
2018-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här