Kuriosa

Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa
Kuriosa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÅS, 2 st, LJUSSAX, BREVPRESS, FLINTLÅS, KOMPASS, NYCKEL, OLJELAMPA, 17-1900-tal, mestadels smide

Smärre skador

602073

2018-12-27