Stereoanläggning Weltron 2007
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WELTRON, modell 2007, rund modul i plast med skivspelare, förstärkare och kassettbandspelare, lock,1970-tal, Japan, högtalare ingår ej, höjd ca 27, Ø 60 cm
slitage, märken/repor, ej funktionstestad
602076
2018-12-27