Stereoanläggning Weltron 2007

Stereoanläggning Weltron 2007
Stereoanläggning Weltron 2007
Stereoanläggning Weltron 2007
Stereoanläggning Weltron 2007
Stereoanläggning Weltron 2007
Stereoanläggning Weltron 2007
Stereoanläggning Weltron 2007
Stereoanläggning Weltron 2007

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

WELTRON, modell 2007, rund modul i plast med skivspelare, förstärkare och kassettbandspelare, lock,1970-tal, Japan, högtalare ingår ej, höjd ca 27, Ø 60 cm

slitage, märken/repor, ej funktionstestad

602076

2018-12-27