Värja

Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja
Värja

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRJA, fransk, 1800-tal, för officer, mässingsfäste med tupp i relief samt fällbar parerplåt, längd ca 97

Kavlelinding med skador, balja saknas

602080

2018-12-28