Sylve Stenqvist Classic fåtöljer OPE

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

SYLVE STENQVIST, "Classic", fåtöljer, 1 par, bok, OPE-Möbler, 1970-tal, skinnklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

602097

2018-12-28