Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, rokokostil, mahognyfaner, glasdörr med bakomliggande hyllplan klädda i grön plysch, nederdel med 2 lådor, höjd ca 154, 86x38 cm

Nyckel medföljer

Bruksslitage

602129

2018-12-28