Vitrinskåp
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, rokokostil, mahognyfaner, glasdörr med bakomliggande hyllplan klädda i grön plysch, nederdel med 2 lådor, höjd ca 154, 86x38 cm
Nyckel medföljer
Bruksslitage
602129
2018-12-28