Byrå, David Rosén NK

Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK
Byrå, David Rosén NK

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

DAVID ROSÉN, byrå, för Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérad i mahogny, mässingsbeslag, etikettmärkt, höjd 75, 60x40 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

602132

2018-12-28