Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
DAVID ROSÉN, byrå, för Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérad i mahogny, mässingsbeslag, etikettmärkt, höjd 75, 60x40 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
602132
2018-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner