Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMAND ROSSANDER (1914-1976): abstrakt komposition, signerad A.Rossander, olja på duk, dukens mått ca 93x62 cm
Ej examinerad ur ram
602134
2018-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här