Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1950/60-tal, fanérat i teak, 5 lådor samt 2 skjutdörrar, hyöjd ca 80, 160x43 cm

Bruksslitage

602137

2018-12-28