Mikael Jansson C-print

Mikael Jansson C-print
Mikael Jansson C-print
Mikael Jansson C-print
Mikael Jansson C-print
Mikael Jansson C-print
Mikael Jansson C-print

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

MIKAEL JANSSON (född 1958): ´´Untitled, # 2 ´´, India 1997, signerad, daterad och numrerad på baksidan Mikael Jansson 1997, 1/6, print made 2004, C-print monterad på aluminium, ca 45x45 cm

602168

2019-01-12