Säng allmoge

Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge
Säng allmoge

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNG, allmoge, 1800-tal, Hälsingland, bemålad furu med räfflad dekor, höjd ca 113, 182x89 cm, två madrasser medföljer

Slitage, ställvis förlust av färg, senare målning, renoverad, kompletterad, lagninar, märken och repor

602169

2019-01-05