Severin Falkman

Severin Falkman
Severin Falkman
Severin Falkman
Severin Falkman
Severin Falkman
Severin Falkman
Severin Falkman
Severin Falkman

Såld för:

880 EUR

Utropspris

1 200 EUR

SEVERIN FALKMAN (1831-1889) Rövarnas grotta, signerad samt daterad 1859 Roma, olja på duk, 80x98 cm

602175

2019-01-15