Ilse Ackermann

Ilse Ackermann
Ilse Ackermann
Ilse Ackermann
Ilse Ackermann
Ilse Ackermann
Ilse Ackermann
Ilse Ackermann
Ilse Ackermann

Såld för:

500 EUR

Utropspris

700 EUR

ILSE ACKERMANN, skärgårdsliv, signerad samt daterad -87, olja på pannå, 50x85 cm

602183

2019-01-15