Werner von Hausen

Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen
Werner von Hausen

Klubbat för:

170 EUR

Utropspris

200 EUR

WERNER VON HAUSEN (1870-1951) Stilleben, signerad samt daterad 1945, olja på pannå 60x60 cm

602184

2019-01-15