Klubbat för:
420 EUR
Utropspris
400 EUR
SANTERI SALOKIVI (1886-1940) "Maisi", signerad samt daterad 1916, olja på pannå, 70x49 cm
Oinramad
602186
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här