Santeri Salokivi

Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi
Santeri Salokivi

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

400 EUR

SANTERI SALOKIVI (1886-1940) "Maisi", signerad samt daterad 1916, olja på pannå, 70x49 cm

Oinramad

602186

2019-01-15