Axel Haartman

Axel Haartman
Axel Haartman
Axel Haartman
Axel Haartman
Axel Haartman
Axel Haartman
Axel Haartman
Axel Haartman

Klubbat för:

190 EUR

Utropspris

200 EUR

AXEL HAARTMAN (1877-1969) Interiör, signerad samt daterad 1943 Nådendal, olja på pannå, 65x60 cm

602187

2019-01-15