Klubbat för:
190 EUR
Utropspris
200 EUR
AXEL HAARTMAN (1877-1969) Interiör, signerad samt daterad 1943 Nådendal, olja på pannå, 65x60 cm
602187
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här