Annukka Grönlund

Annukka Grönlund
Annukka Grönlund
Annukka Grönlund
Annukka Grönlund
Annukka Grönlund
Annukka Grönlund
Annukka Grönlund
Annukka Grönlund

Såld för:

75 EUR

Utropspris

150 EUR

ANNUKKA GRÖNLUND (1941-) "Ängeltrio", signerad samt daterad -93, olja på dukpannå, 16x22 cm

602190

2019-01-15