Salongsgrupp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 4 dlr, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, fanerad med valnöt, skuren dekor, bestående av: soffa, karmstol, stolar 2 st., soffans längd ca 144 cm, sitthöjd 44 cm
Slitage, fläckar
602191
2018-12-29