Chiffonje Karl Johan
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHIFFONJE, 1800-talets början, Karl Johan, fanerad med mahogny, beslag i mässing, fällbar klaff med bakomvarande lådorinredning, 2 delad, höjd ca 142, 119x53 cm, nyckel finns
Slitage, fanerlagningar, benkonppar sknas delvis, nyckel till klaff saknas
602197
2018-12-29