Saltkar mm i silver England samt Sverige 1900-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTKAR, 4 st, PEPPAR och SALTSTRÖARE 2 st, GRÄDDKANNA, TESPINDEL, FAT, PRESENTERFAT, silver, England samt Sverige, 1900-tal, vikt exkl. glasinsatser, 605 g

Delvis gravyr, en insats med smärre nagg, smärre bucklor

602199

2018-12-29