Klubbat för:
Osåld
Utropspris
400 EUR
HELGE DAHLMAN (1924-1979) "Skogsväg i aftonljus", signerad samt a tergo daterad -68, olja på pannå, 16x25 cm
602200
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här