Helge Dahlman

Helge Dahlman
Helge Dahlman
Helge Dahlman
Helge Dahlman
Helge Dahlman
Helge Dahlman
Helge Dahlman
Helge Dahlman

Såld för:

Osåld

Utropspris

400 EUR

HELGE DAHLMAN (1924-1979) "Skogsväg i aftonljus", signerad samt a tergo daterad -68, olja på pannå, 16x25 cm

602200

2019-01-15